Your mother with me plato

Log in Register

[MEB]Görev Makalesi |

Published in Turkey - First steps in eDominations - 7 - 01 May 17 05:56

http://i.imgur.com/Atr7hJf.png


Oyunda Türkçe dil desteği mevcuttur. Oyunu Türkçeye çevirmek için kullanıcı adınıza tıkladıktan sonra açılan menüden http://i.imgur.com/ZVz6PEF.png butonuna tıklayın açılan sayfada My Language kısmından Turkish seçeneğini bulup seçtikten sonra http://i.imgur.com/EHH4KjU.png butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

http://i.imgur.com/uMAQ1QM.png
Görev 1: Antrenman yapmanızı istemektedir. Antrenman yapmak için Binalarım - Antrenman Bölgesi menüsüne tıklayıp açılan sayfada Antrenman yap butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

http://i.imgur.com/vNGrVSr.png
Görev 2: Yeni üyelerin en zorlandığı görevdir çünkü arkadaş ekleme butonu saçma sapan bir yerdedir. Arkadaş eklemek için birinin profiline gittikten sonra sol altta ki Arkadaşlar bölümünde Hepsini göstere tıkladığınız zaman arkadaş ekleme butonunu da göreceksiniz. 5 kişiye istek attıktan sonra görevin ödüllerini alabilirsiniz.

http://i.imgur.com/m0pY69H.png
Görev 3: Avatarını değiştirmek için ayarlardan kendinize avatar yüklemeniz gerekmektedir. Avatar yüklediyseniz görevi yapmak için tekrar yüklemeniz yeterli olacaktır. Avatar yüklemek için kullanıcı adınıza tıkladıktan sonra açılan menüden http://i.imgur.com/ZVz6PEF.png butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfanın avatarım kısmında ki http://i.imgur.com/m0NIv1M.png butonuna tıkladıktan sonra açılan pencereden bir resim seçip http://i.imgur.com/QzWmmvf.png butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

http://i.imgur.com/UNeAkwY.png
Gçrev 4: Herhangi bir fabrika kurmanız görevi yapmanızı sağlar. Hammadde şirketi ya da tank fabrikası vs olması önemli değildir. 3 altınlık hammadde şirketleri bile görevi yapmanızı sağlar. Şirket kurmak için Binalarım - Şirketler menüsüne tıklayıp açılan sayfada http://i.imgur.com/OfHR0fj.png butonuna tıklamanız gerekmektedir. http://i.imgur.com/OfHR0fj.png butonuna tıkladıktan sonra açılan pencerede kurmak istediğiniz tarzda fabrikayı seçip http://i.imgur.com/tlb4F4O.png butonuna tıkladığınız zaman fabrikanızı kurmuş olacaksınız. Tavsiyem görevleri yapmakta acele etmeyip önce bilgi sahibi olun. Eğer hemen yapmak istiyosanız 3 altınlık q1 hammadde şirketi kurun.

http://i.imgur.com/OZo6dMr.png
Görev 5: Görev 4 te kazandığınız q3 evi açarak 2 kere çalışabilirsiniz. Evi açmak için Binalarım - Geliştirilmiş Binalara tıklayıp http://i.imgur.com/5OoRCyV.png butonuna tıklamanız gerekmektedir. Evi aktif ettikten sonra Binalarım Şirketler menüsünden daha önce http://i.imgur.com/4M47cLg.png butonuna bastığınız yerde ki http://i.imgur.com/86mf7YP.png butonuna basarak evi kullanabilirsiniz. Aynı yerde tekrar http://i.imgur.com/4M47cLg.png butonuna basarak 2.ye çalışabilirsiniz.

http://i.imgur.com/yb7DAnn.png
Görev 6: Orduya katılmak için Topluluk - Askeri Birlik menüsüne gelmeniz gerekmektedir. Burada eTRde mevcut orduları göreceksiniz. İstediğiniz orduyu seçip katılabilirsiniz ama TGO(Türkiye Gelişim Ordusu) babylere tavsiyemdir. Baby: Oyuna yeni başlayanlar için kullanılan tabirdir.

http://i.imgur.com/XSJetZB.png
Görev 7: Savaşta silahla 50 vuruş yapmanızı istiyor. Silahı nasıl seçeceğiniz aşağıdaki resimde gösterilmiştir. Silahları bir önceki görevden kazandığınız için silah satın almanıza gerek yoktur.
http://i.imgur.com/QXv1goM.png


http://i.imgur.com/Y3kYMMH.png
Görev 8: Savaşta tankla 50 vuruş yapmanızı istiyor. tankı nasıl seçeceğiniz aşağıdaki resimde gösterilmiştir. Tanklarıı bir önceki görevden kazandığınız için tank satın almanıza gerek yoktur.
http://i.imgur.com/TgihLq8.png


http://i.imgur.com/yCZNH3K.png
Görev 9: Savaşta uçakla 50 vuruş yapmanızı istiyor. Uçağı nasıl seçeceğiniz aşağıdaki resimde gösterilmiştir. Uçakları bir önceki görevden kazandığınız için uçak satın almanıza gerek yoktur.
http://i.imgur.com/euVjPd5.png


http://i.imgur.com/0CC18YW.png
Görev 10: En zor görevlerden biridir. Oyuna kendi refinizle irilerini çağırmanızı ister. Referans linkinize ulaşmak için Mağazaya gidin sağ üst köşedeki http://i.imgur.com/5SLFSHb.png butonuna tıklayın. Orada ki linki kopyalayıp bir arkadaşınıza gönderin oyuna kayıt olup 20. seviyeye ulaşsın. 2 arkadaşınızı bu şekilde 20. seviyeye ulaştırabilirseniz görevi yapmış olursunuz. Ayrıca refinizle kaydolup 20. seviyeye gelen her oyuncu size 1 toplum kurucu madalyası kazandırır. Bu madalyanın değeri 5 altındır. Referans oyunda çok önemlidir çünkü sizin referansınızla kaydolan her oyuncu size kendi kazandığının %10u kadar altın kazandırır. Bu miktar az gibi görünsede zamanla ciddi bir gelir kaynağı olur.
DİKKAT: SAKIN MULTİ YAPMAYIN.
Altına kanıp multi hesap açmayınız. Her oyuncunun sadece 1 hesabının olmasına izni vardır eğer 1 den fazla hesap açarsanız hesaplardan kazandığınız gold asıl hesabınızdan silinir, asıl hesabınıza geçici ban, multi hesaplarınıza ise kalıcı ban verilir

http://i.imgur.com/XgcGf60.png
Görev 11: Görev 10un aynısı sadece 2 yerine 5 ref istemektedir. Diğer görev bitmeden buna başlayamadığınız için +3 ref daha bulup görevi bitiremezsiniz. Tamamen ayrı 5 ref daha bulmanız gerekmektedir.

http://i.imgur.com/2oxDa7l.png
Görev 12: Görev 10un aynısı sadece 2 yerine 10 ref istemektedir. Bu görev de Görev 11 gibi üzerine eklemez. Bu görevi yapmak için önceki 2 görevin haricinde 10 ref daha bulmanı gerekmektedir.

http://i.imgur.com/QgOoQuz.png
Görev 13: DOyu yani günlük emri tamamlamanızı istiyor. Ana sayfada aşağıda ki resimde görünen yer günlük emirdir. Savaş alanına tıkladıktan sonra açılan savaşta 50 vuruş yapmanız gerekmektedir. 50 vuruşu yaptıktan sonra tekrar ana sayfaya gelip Ödülü al butonuna tıkladığınız zaman görevi yapmış olursunuz.
http://i.imgur.com/4TFRZ2Q.png

Support

CrazySytanASezerS4hadeS4hadeS4hadeDarkscannelDekonDekon

Comments (7)

01 May 17 06:06
Kaann

Pirinç

02 May 17 15:28
Meteturan

İkinç + vote

02 May 17 15:36
Atabekh

Faydalı o7

14 Jun 17 06:26
TONERI

Faydalı

18 Oct 17 10:16
Somebody Elses Lover

baya iyi yazmış

19 Oct 17 08:14
Burakbas

Resimler Sıkıntılı

19 Oct 17 13:42
hslr

resimler açılmıyor